בונים חווית מגורים

בטחון, איכות ושירות- אלו שלושת הערכים עליהם בנוי השלד האיתן של חברת אפי קפיטל ומלווים את פעילותה לאורך כל הדרך מיום
היווסדה.

החברה, אשר החלה פעילותה בשנת 2006, יוזמת ובונה כיום כ- 3,000 יח"ד ברחבי הארץ ועיקר גאוותה נובע מההון האנושי של עובדיה,

המייצג נאמנה את חזון בעליה להוביל, לגדול ולהשפיע על תחום המגורים בישראל.

החברה שמה בראש מעייניה את צרכי המשפחה ואת הדגש העיקרי על תכנון פונקציונאלי, עיצוב מתקדם ואדריכלות עכשווית. לשם כך רותמת חברת

אפי קפיטל לכל פרויקט את טובי היועצים, המתכננים והאדריכלים, המקנים לפרויקטים את המגע הייחודי,

ובונים לכם ביחד חווית מגורים.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל אלפי רוכשים שכבר הבטיחו לעצמם דירה בשכונה המבוקשת והיוקרתית בקריות. כאן תמצאו סביבה צעירה ושוקקת חיים פארקים ציבוריים רחבי ידיים, מוסדות חינוך מהשורה הראשונה, קאנטרי-קלאב, גני משחקים חדישים לילדים, החי פארק המפורסם של הקריה -דקות ספורות מהקריון- ואפילו חוף ים נגיש וקרוב.

מיקומה האסטרטגי של השכונה מבטיח נגישות קלה ומהירה לעורקי התחבורה הראשיים (קירבה לכביש 2 ולכביש 22 עוקף קריות), מרחק נסיעה קצר מחיפה ועכו, דרך הכבישים החדשים שנסללו לאחרונה.

השילוב המושלם של שכונה ירוקה וצעירה בתכנון סביבתי מודרני, עם מיקום מנצח הוא שמבטיח לכם את איכות החיים הגבוהה ביותר בקריות.

פרויקט האומנים הוא הזדמנות נדירה להציע לזוגות צעירים ולמשפחה הישראלית, חווית מגורים אקסקלוסיבית במחיר חסר תקדים.

באחד המיקומים המבוקשים בקריות, על פארק רחב ידיים, מוקמים שלושה מגדלים בני 28 קומות המציעים דירות 3,4 ו-5 חדרים שתוכננו בקפידה תוך שימת דגש על תכנון פונקציונאלי ושמירה על תחושת המרחב. לכל הדירות בפרויקט חלל מגורים מזמין ומרפסת שמש, סוויטת הורים מפנקת, חדרי שינה מרווחים, חניה ומחסן.

תכנון חוץ מוקפד ויוקרתי ותכנון פנים בלתי מתפשר השם את צרכי המשפחה המודרנית במרכז, לצד בנייה איכותית בסטנדרטים הגבוהים ביותר מבטיחים לכם בית מושלם, איכות חיים ושקט נפשי לשנים רבות.

הפרויקט מלווה על ידי בנק דיסקונט ולכל תשלום שמבוצע מונפקת ערבות בנקאית. התקלו היתרים ובניית הפרויקט החלה, תאריך איכלוס משוער : אפריל 2020.

שלב א'הגרלה ותוצאותיה

 • 1. ההרשמה להגרלה פתוחה עד ה 20.5.18. ההגרלה הינה על המיקום בסדר בחירת הדירות בפרויקט של חברת אפי-קפיטל, דהיינו, הזוכה בעל מספר הסידורי הנמוך ביותר יבחר ראשון את הדירה בה הוא מעוניין וכך הלאה עפ"י סדר הזכייה.

 • 2. משרד הבינוי והשיכון יישלח הודעת דוא"ל לזוכים ובהודעה זו יפורט מספר הזכייה.

 • 3.חברת אפי-קפיטל תיצור עמכם קשר טלפוני ובאמצעות דוא"ל ו/או SMS ותזמן אתכם באופן יזום עפ"י סדר הזכייה בהגרלה לכנס הסבר ולאחר מכן ליום בחירת דירה וחתימת חוזה.

 • 4. מועדים אלה הינם קבועים ואינם ניתנים לשינוי.

שלב ב'כנסים: היערכות לבחירת דירה, קבלת מידע ובדיקת אפשרויות מימון

 • זכיתם בהגרלה? מזל טוב !
 • 1. חברת אפי קפיטל תשלח לכל זוכה הזמנה מפורטת באמצעות דוא"ל ו/או SMS לכנס הסברה בנוכחות נציגי החברה, בהזמנה זו יפורט מועד בחירת הדירה ומועד חתימת חוזה שנקבעו מראש.

 • *** מועדים אלה קבועים ואינם ניתנים לשינוי.
 • 2. בכנס תקבלו מידע מפורט אשר נחוץ לכם לצורך המשך התהליך והתקדמות לקראת בחירת דירה.

 • 3. בתום הכנס ולאחר שכל המידע ברשותכם, אנו ממליצים להכין רשימת עדיפויות לפי מיקומכם בהגרלה. לדוגמה: אם מס' הזכייה שלכם הוא 10 כדאי להכין 10 אפשרויות.

 • 4. בטרם תגיעו לבחור את דירתכם בפרויקט אנו ממליצים לכם לבדוק את אפשרויות המימון שלכם. אנא ודאו כי הנכם זכאים לקבל משכנתא באחד מהבנקים למשכנתאות. כמו כן, מומלץ לקבל אישור עקרוני בהתאם למחירי הדירות בפרויקט ובכך להבטיח שאכן תוכלו לעמוד בתשלומים עבור הדירה הנבחרת.

שלב ג'בחירת דירה

 • 1. מועד בחירת הדירות יתבצע בפיקוח נציגי חברת בקרה מטעם משרד הבינוי והשיכון.

 • 2 שימו לב כי התאריך והשעה אליו זומנתם לצורך בחירת הדירה הינו קבוע ואינו ניתן לשינוי ולכן, במידה וזוכה יבחר שלא להגיע או יאחר, ייתכן ויאבד תורו לבחירת הדירה עפ"י מיקומו בהגרלה.

 • 3. עליכם להגיע למועד הבחירה מצוידים ב: תעודת זכאות מטעם משרדי הסיוע, הודעת זכייה מטעם משרד הבינוי והשיכון ותעודות זהות של שני הזוכים.

 • 4. אם נבצר מאחד הזוכים להגיע ליום בחירת הדירה- יש להכין מראש ייפוי כח חתום אשר מאשר לבן/בת הזוג לבחור דירה עבור שני הזוכים.

 • 5 במידה ומגיע צד שלישי לבחור עבורכם את הדירה- יש להצטייד מראש בייפוי כח נוטריוני, ללא ייפוי כח זה, לא תתאפשר בחירת דירה וישנה אפשרות כי סדר הזכייה יאבד.

 • 6. בהגיעכם אלינו תתקבלו ע"י נציג קבלה שיאמת את פרטיכם האישיים, לאחר מכן תיפגשו עם נציג מקצועי לפגישה אישית של עד 45 דקות. כניסת הזוכים ובחירת הדירה תעשה עפ"י סדר הזכייה כך שהמספר הקטן ביותר יבחר ראשון עד לסיום רשימת הזוכים בפרויקט.

 • 7. בתום הפגישה תתבקשו לחתום על טופס בחירת דירה אשר מבטיח את שמירתה עד למועד חתימת החוזה. אין אפשרות לשנות את הבחירה וישנה חשיבות גבוהה לכך שתגיעו מוכנים עם מספר אופציות חלופיות.

 • 8. במהלך תקופה זו אנו נעדכן באתר הפרויקט את מלאי הדירות הקיים בהתאם לקצב התקדמות הבחירות. מומלץ בטרם תגיעו לבחור דירה, להיכנס לאתר ולהתעדכן אלו דירות נותרו פנויות לבחירתכם.

 • 9. במעמד בחירת הדירה יעמדו לרשותכם עורכי דין מטעם החברה לצורך חתימה על חוזה המכר.

שלב ד'חתימה על הסכם המכר

 • 1. חתימה על הסכם המכר תתקיים 5 ימים קלנדריים לאחר מועד בחירת הדירה.

 • 2. הזמנה תישלח ע"י חברת אפי קפיטל בדוא"ל ו/או SMS.

 • 3. במועד בחירת הדירה יעמדו לרשותכם עורכי דין מטעם החברה על מנת לאפשר לכם לחתום על החוזה באותו היום אפשרות זו מומלצת ותחסוך לכם הגעה נוספת.

 • 4. על הזוכים להגיע למועד חתימת החוזה עם המסמכים הנדרשים עפ"י הנחיות משרד הבינוי והשיכון. מובהר כי חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע"י משרד הבינוי והשיכון, לא יתקבלו השגות או בקשות לשינוי הנוסח ולא יתנהל לגביהם משא ומתן. החתימה במעמד שני הזוכים בלבד אלא אם כן הונפק עבור אחד הזוכים שלא יכול להגיע ייפוי כח נוטריוני עפ"י נוסח החברה.

משכנתא

האישור העקרוני:

מה הוא אישור עקרוני?

האישור העקרוני הוא השלב הראשון בדרך לקבלת משכנתא לצורך רכישת הדירה. האישור העקרוני מהווה מסמך ראשוני באמצעותו אתם לומדים האם הבנק מוכן לתת לכם משכנתא ולפי איזה תנאים לאחר שבחן ודירג את מצבכם הפיננסי (הכנסה, ותק תעסוקתי, אחוזי המימון מהנכס הנרכש וכו').

למה אני צריך את זה?

קבלת האישור העקרוני חשובה מאד טרם בחירת הדירה בכדי שתהיו בטוחים בכך שהבנק יעניק לכם את המימון עבור רכישת הדירה. לרוב הריביות שמוצגות באישור העקרוני מותנות בלקיחת ההלוואה תוך 12 ימים קלנדריים ולכן אין צורך להתייחס לריביות, למסלולי המשכנתא ולתקופת המשכנתא אלא רק לאישור מסגרת האשראי בלבד.

חשוב לדעת:

כל עוד לא חתמתם על חוזה לרכישת הדירה הבנק לא מאשר משכנתא באופן ספציפי לפרויקט ולכן יונפק לכם אישור "כללי". רק אחרי שיועבר חוזה הרכישה שלכם עם הפרטים הספציפיים של הדירה שבחרתם הבנק יבדוק את נתוני הדירה הספציפיים וינפיק את האישורים המתאימים.

אחוזי המימון:

מה אחוז המימון המקסימלי אותו אני יכול לקבל?

למי שאין ברשותו דירה אחוז המימון המקסימלי אותו מאפשר בנק ישראל הינו עד 75% משווי הנכס.

איך מחשבים את אחוז המימון?

את אחוז המימון מחשבים ביחס לשווי הדירה בשוק החופשי ולא ביחס לעלותה. בשונה מרכישה בפרויקט רגיל בו אחוז המימון מחושב לפי עלות הדירה ברכישתה.

במסגרת מחיר למשתכן מתאפשר מצב שאחוז המימון ביחס למחיר הדירה עולה על 75% ובתנאי שהתקיימו שני תנאים:

1. שהרוכש העמיד 100,000 ₪ לפחות הון עצמי.

2. שווי הדירה הנרכשת לא יעלה על 1,800,000 ₪

איך הבנק יודע מה שווי הדירה?

במידה והבנק יאשר את אחוז המימון על פי שווי השוק של הדירה, הוא ידרוש טרם ביצוע המשכנתא ביצוע שמאות ע"י שמאי חיצוני (עפ"י רשימה של הבנק) שיאשר את שווי השוק.

כך לדוגמה,

עבור דירה שמחירה -1,000,000 ₪ ושוויה מוערך ב- 1,200,000 ₪ ניתן לקבל משכנתא של 75%

מ- 1,200,000 ₪ = 900,000 ₪. 900,000 ₪ על בית שנרכש ב- 1,000,000 ₪ = 90% .

חשוב לדעת

כמו בכל משכנתא הבנקים רשאים לסרב לתת משכנתא ללקוחות או לסרב לתת להם 75% מימון ויותר והכל לפי שיקול דעתו של הבנק ובהתאם לנתונים האישיים של מבקש המשכנתא. ולכן אין להסתמך על כך שהבנק יאשר בוודאות 75% או יותר למשכנתא ועליכם לבדוק זאת מראש.

תנאי תשלום:

15% ממחיר הממכר ישולם למוכר ביום חתימת ההסכם.

35% ממחיר הממכר ישולם בתאריך ה 01/10/2020

40% ממחיר הממכר ישולם בתאריך ה 01/03/2020

היתרה בשיעור 10% ממחיר הממכר תשולם 30 ימים קודם ליום 30/4/2020

משמעות פריסת התשלומים היא שעל הזוכים לעמוד בהחזר של משכנתא כבר חודשים ספורים לאחר חתימת החוזה.

אנו ממליצים לכם לוודא מראש שהנכם מסוגלים לעמוד בהחזר של תנאי התשלום בהתאם לפריסה עליה הנכם מתחייבים בחוזה.

מספר מגרש
בתב״ע
מספר דירה טיפוס דירה
(תשריט)
קומה חדרים שטח דירה
(מטר)
שטח מרפסת
שמש ו/או שטח
גינה צמודה
שטח מחסן סוג חניה מחיר הדירה
מדד יוני 2018 112.6

טופס צור קשר

אנא מלאו את פרטיכם ונציג החברה ייצור עמכם קשר בהקדם

צרו עימנו קשר

טלפון:
04-6400045

דוא״ל:
efficapital.kurdani@gmail.com

אנחנו במדיה

הצטרפו אלינו במדיה הדיטיגלית