באפי קפיטל מייחסים את מלוא החשיבות לכל פרט ופרט על מנת לדאוג לביטחונכם, כספיכם וביתכם החדש.

 • דף הבית
 • אודות
 • פרוייקטים
 • צור קשר
 • תפריט

  אודות אפי קפיטל

  אפי קפיטל נוסדה בשנת 2006 ובמהרה התברגה בין חברות הייזום והבנייה המובילות בישראל. עם כ-5,000 יחידות דיור ו-33,000 מ"ר של נדל"ן מניב ברחבי הארץ, מתמחה החברה בהקמתם של מתחמי מגורים ושכונות שלמות, המקנים ללקוחותיה חוויית מגורים ייחודית. השילוב בין גודלה ועוצמתה של אפי קפיטל, לבין האיתנות הפיננסית שלה וההקפדה על האיכות והשירות, מעניקים את השקט הנפשי לאלפי לקוחותיה, בבואם לרכוש את הדבר החשוב ביותר - הבית החדש למשפחה שלהם.

  החברה מתחייבת לנהוג בלקוחותיה באופן אחראי והגון, לספק מידע שיווקי מהימן ומקיף תוך שמירה על אמינות והגינות הפרסום. 
  אנשי המכירות יהיו זמינים למתעניינים ב-*3633 ויחזרו לכל מתעניין עוד באותו יום עבודה. 
  החברה מתחייבת כלפי לקוחותיה כי צוותי המכירות יספקו מענה המותאם לצורכיהם תוך מתן שירות אדיב ונעים.
  כמו כן יספקו מידע מקיף ועדכני על הפרויקט וסביבתו, מתוך הבנה מקצועית בתחום הנדל"ן והכל בשקיפות מלאה. 

  יש לכם שאלה? אנחנו נשמח לעזור!
  about

  החברה מתחייבת כלפי לקוחותיה למתן חוזה ברור והגון וכי תעמוד בכל התחייבויותיה החוזיות, משרדי עורכי הדין מטעמה יעניקו ללקוח ומי מטעמו שירות אדיב וזמין, יענו לכל פנייה של הלקוח ו/או מי מטעמו באופן מקצועי ומהיר ובמסגרת לוח הזמנים שנקבע ע"י החברה. 
  החברה מתחייבת כי חוזה חתום יוחזר ללקוח תוך 10 ימי עסקים בכפוף לקבלת ייפוי כוח נוטריוני חתום ע"י הקונים. 
  החברה מתחייבת כי מסמכי המשכנתא המצריכים התייחסות וחתימה של החברה – יטופלו תוך 14 ימים עסקים לכל היותר. 

  יש לכם שאלה? אנחנו נשמח לעזור!
  about

  החברה מתחייבת כלפי לקוחותיה, לסביבת עבודה נעימה ונקיה, אשר מתאימה וערוכה לקלוט לקוחות, מתאמי שינויי הדיירים מטעם החברה, יספקו ליווי אישי המותאם לצרכי הלקוח, לאורך כל תהליך הטמעת השינויים בדירה וביצוע הבחירות מול הספקים. 
  החברה מתחייבת לתמחור הגון, זמני עיכוב במסירה ריאליים ביחס לטיב השינויים המבוקשים ונכונות לאפשר התאמות בדירה לצרכי הלקוח.
  החברה מתחייבת כלפי לקוחותיה, כי מתאמי שינויי הדיירים יהיו זמינים, נעימים ומקצועיים, ויספקו תשובות ופתרונות ראויים לצרכי הלקוחות. החברה מתחייבת להקצות מתאם/ת שינויי דיירים ייעודי/ת לכל פרויקט, אשר ת/יצור קשר עם הדיירים בהתאם ללוחות הזמנים של חברת הביצוע בפרויקט. 

  יש לכם שאלה? אנחנו נשמח לעזור!
  about

  החברה מתחייבת כלפי לקוחותיה, כי שירות הלקוחות יהא זמין בכל נושא ועניין, שאלה או בעיה המצריכים התייחסות של גורמי החברה. 
  שירות הלקוחות ייתן מענה, בין השאר, בנושאים הקשורים בתשלומים, הסברים על הצמדות, מדדים, ריביות, משכנתאות וילווה את הלקוחות בכל השלבים החל מקבלת חוזה מכר חתום וכלה בתהליך המסירה של הדירה וסיוע בתקופת הבדק והאחריות.
  אנו מתחייבים למענה אדיב, שירותי, סובלני ומקצועי, תוך מתן מענה לכל פניה. עינב או אורית משירות הלקוחות של החברה תחזורנה אל הלקוח עוד באותו יום עסקים. 
  לפניות, ניתן להתקשר למחלקת שירות הלקוחות במס' הטלפון : 03-6189001 בימים א'-ה' בין השעות 10:00-13:00 ו-14:00-16:00, במענה הקולי של החברה או במייל: Sherut@efficapital.com 

  יש לכם שאלה? אנחנו נשמח לעזור!
  about

  הנהלת החברה

  אפי קפיטל מנוהלת תוך שימת דגש על הסטנדרטים המקצועיים והגבוהים ביותר, 
  לצד אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

  about3
  אפי שקדי מנכ"ל ובעלים
  about3
  עידו קינאר סמנכ"ל הנדסה
  about3
  ריקי גור סמנכ"ל כספים

  ערכי החברה

  הערכים שמלווים אותנו בחברת אפי קפיטל בכל צעד, הערכים שלעולם לא נוותר

  about ביטחון

  החלטה עסקית שמתקבלת ללא שקט נפשי, גוררת תהליך עסקי לקוי מיסודו. לכן אנו עושים הכול כדי להעניק לכם תמיכה וביטחון שיאפשרו לכם לישון בשקט.

  about מקצועיות

  באפי קפיטל אנו מחויבים לרתום את כל הידע, הניסיון והמומחיות העומדים לרשותנו לטובתכם ותועלתכם. אנו מצווים לפעול תמיד, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך שיתוף פעולה מלא עם אנשי המקצוע המובילים בתחום הנדל"ן, בכל הרבדים.

  about שירות

  כשהמדד שלך הוא לקבל שירות טוב יותר מכפי שאתה היית מצפה לקבל – קשה מאוד ליפול. באפי קפיטל השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו הוא שירות טוטאלי. אנו מלווים את לקוחותינו בצמידות משלב לחיצת הידיים ועד מפתח וזמינים עבורם לכל שאלה, בעיה או בקשה.

  about הגינות

  אנו מחויבים לכוון אתכם לקראת עסקה מנצחת. מסיבה זו, גם אם תתעקשו, לעולם לא ניכנס אתכם לעסקה שאנו לא מאמינים בה. הגינות ויושר הם מערכי היסוד שלנו ואנו מתחייבים להציג בפניכם גם את החסרונות והסיכונים שבכל דבר.

  about שקיפות

  בלי שקיפות ובהירות מוחלטת - לא תתכן עסקה מוצלחת. באפי קפיטל אנו מתחייבים לפתוח בפניכם כל מסמך או ערוץ מידע העומדים לרשותנו, שיאפשרו לכם לקבל החלטה מתוך בסיס של ידע נרחב, מקיף וכוללני.

  about אמון

  אנו באפי קפיטל מאמינים כי כל החלטה עסקית על תוצאותיה מתקבלת בעזרת ה'. מסיבה זו, לעולם לא נפעיל לחץ על לקוחותינו. לכל דבר – זמן ועת.

  פרופיל החברה

  באפי קפיטל אנחנו מייחסים את מלוא החשיבות לכל פרט על מנת לדאוג לביטחונכם וביתכם החדש

  about15 בית

  אנחנו יודעים, שבניית בית היא עסק רציני מאוד ולכן אנחנו מתייחסים אליו במלוא תשומת הלב. אנחנו זוכרים ותמיד נזכור, שאנחנו בונים בתים בהם יגורו אנשים.

  about15 אחריות

  אנו מכירים במשקל שאתם מייחסים לרכישת דירה, מודעים לציפיות הגבוהות שלכם ולכלל המשמעויות שאתם מייחסים לקניית הדירה שתממש את כל שאיפותכם. יש לנו אחריות על הביטחון שלכם, ההון שלכם, והחלום שלכם.

  about15 איכות

  אנו דואגים לכל פרט ופרט בכל פרויקט שאנו בונים. איכות הבנייה היא מעל הכל, ועל איכות השירות לעולם לא נוותר.

  טופס יצירת קשר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם