אפי בירושלים נופי ההר

logoimg

אפי בירושלים נופי ההר

על צלע ההר, מול נופים מרחיבי לב ודעת ואוויר הרים צלול וצח מקימות החברות הוותיקות “אפי קפיטל” ו”משכנות בראל” את הפרויקט המושלם “נופי ההר” בשכונת רמת שלמה. השכונה הירושלמית הוותיקה והמבוקשת “רמת שלמה” קנתה לה את שמה הטוב בזכות אוכלוסייה איכותית שקבעה בה את משכנה, האווירה המיוחדת שמחברת משפחות גדולות שהעתיקו את ביתם לשכונה, לצד זוגות צעירים שהגשימו חלום ובאו לגור בה, ביחד עם מוסדות ציבור, בתי מדרש וכל שירותי הקהילה, מרכזים מסחריים שוקקי חיים, כל אלו הופכים את השכונה לאחד המקומות הכי פופולאריים בירושלים. כל זאת כמובן בנוסף למיקום המרכזי והנגישות למרכז העיר ומעל הכל, האוויר והנופים שאין להם תחליף. “אפי קפיטל” ו”משכנות בראל” מעניקים לכם את ההזדמנות לבית ברמה אחרת, דירות גן מרווחות ופנטהאוזים מפוארים ומגוון דירות במיקום הכי טוב בשכונה. חווית מגורים ברמה.

פארקים
חניה ציבורית
תחבורה ציבורית
בית כנסת
מתנסים
תרבות ופנאי

מיקום וסביבה

פרויקט נופי ההר מוקם באזור החדש והאטרקטיבי של רמת שלמה ונהנה גם מכל היתרונות, גם קרוב לכניסה וגישה מהירה לכביש רמות שמחבר את השכונה למרכז העיר, גם צמוד לכל שירותי הקהילה והמסחר בשכונה הוותיקה ובכל זאת מנותק מהרעש וההמולה. על צלע ההר, בתוך שכונת הווילות החדשה ומול הנוף הפתוח והירוק. לקום כל בוקר ולנשום את האוויר הצח, לפקוח עיניים ולחיות בתוך גלויה ציורית זו חוויה ברמה אחרת.

הרב שך, ביתר עילית

הבניינים והדירות

“אפי קפיטל” ו”משכנות בראל” מציעים לכם מגוון דירות מרווחות ומפוארות המרחיבות את הדעת. דירות גן גדולות במיוחד המעניקות מרחב ופרטיות, פנטהאוזים מפוארים ומשודרגים ומגוון דירות בגדלים שונים, המתוכננות ומעוצבות בקפידה ובחדשנות להעניק למשפחה חווית מגורים מושלמת. לכל דירה מרפסת סוכה והבניינים מתוכננים ברמה הגבוהה ביותר.

 • אקסטרה
 • סטייל.
 • אקסטרה
 • עיצוב.
 • אקסטרה
 • איכות.

בקו הנוף המרהיב של השכונה החרדית הפופולארית בירושלים “רמת שלמה”, בונות חברת אפי קפיטל ומשכנות בראל את הפרויקט המושלם למשפחות וותיקות וזוגות צעירים. התכנון האדריכלי המתקדם והמפרט הטכני הגבוה ייצרו יחד את הדירות הטובות ביותר בשכונה.

חללים ציבוריים

שאתם קונים באפי דירה, אתם כבר מקבלים את האקסטרה

שאתם קונים באפי דירה, אתם כבר מקבלים

גננות חוץ, וחניות

שאתם קונים באפי דירה, אתם כבר מקבלים את האקסטרה

שאתם קונים באפי דירה, אתם כבר מקבלים

חזות בניין וגמרים

שאתם קונים באפי דירה, אתם כבר מקבלים את האקסטרה

שאתם קונים באפי דירה, אתם כבר מקבלים

אשמח לשמוע עוד על הפרויקטים ולקבוע פגישה

  כתובת: כנרת 5 בני ברק

  טלפון משרדים: 03-6189001

  למשרדי המכירות של החברה: *3363

  שעות פעילות משרדי המכירות: ימים א-ה 10:00-18:00 וימי ו' בין 10:00-13:00

  שעות פעילות שירות הלקוחות: ימים א'-ה' בין השעות 10:00-13:00 ובין 14:00 ל 16:00.

  *כל המידע, התמונות, וההדמיות באתר הינם להמחשה בלבד. את החברה יחייבו מסמכי המכר החתומים בלבד. ט.ל.ח. כל הזכויות שמורות לאפי קפיטל בע”מ 2021