אודותינו

בדיוק כמו שצריך

מאחורי כל בית בישראל יש סיפור. חלומות, התלבטויות, מטרות, אתגרים… הסיפור של החיים שאתם מבקשים לעצמכם. ואז… אתם נכנסים לבית שאנחנו בנינו לכם, ואנחנו הופכים להיות חלק מסיפור החיים שלכם. כן, זו הסיבה שאנחנו עושים הכול כדי שהבית שלכם יהיה הכי טוב שאפשר: שיהיה נעים לחיות בו, שהלובי כניסה למטה יהיה יותר מהסטנדרטי, שהסביבה תהיה ירוקה ומזמינה, שהאיטום יהיה ברמה הגבוהה ביותר – נכון, זה לא נעים כשגשם נכנס לבית החדש שלכם בחורף הראשון. וכן, חשוב לנו לדעת שקיבלתם לא רק מה שחלמתם עליו, אלא יותר.

אפי קפיטל היא יותר מחברת נדל”ן, היא מפעל חיים, ייעוד. בעינינו, להיות מסוגל להגיד “אני בניתי בית בארץ ישראל” – זו אחת הזכויות הגדולות שיש. אנחנו לא בונים פרויקטים, שכונות או בניינים – אנחנו בונים את התשתית לחיים של אנשים, וזו הסיבה שאנחנו לוקחים אחריות על כל פרט – גם על אלה שאתם לא מודעים להם. אנחנו מקפידים על תכנון ובניה שנעשים במסירות ובאחריות מלאה על כל הפרטים הגדולים והקטנים, כשמה שעומד לנגד עינינו הוא לא רק הרווח היזמי, אלא הרצון לעשות זה נכון – בדיוק כמו שצריך.

אנחנו יודעים, שבניית בית היא עסק רציני מאוד ולכן אנחנו מתייחסים אליו במלוא תשומת הלב. אנחנו זוכרים ותמיד נזכור, שאנחנו בונים בתים בהם יגורו אנשים.

אנו מכירים במשקל שאתם מייחסים לרכישת דירה, מודעים לציפיות הגבוהות שלכם ולכלל המשמעויות שאתם מייחסים לקניית הדירה שתממש את כל שאיפותכם.

אנו דואגים לכל פרט ופרט בכל פרויקט שאנו בונים. איכות הבנייה היא מעל הכל, ועל איכות השירות לעולם לא נוותר.

פועלת משנת

0

בונה ויוזמת כיום

0

יחידות מגורים

איכלסה

0

יח״ד ברחבי הארץ

בונה ויוזמת כיום

0

מטר נדל״ן מניב

יוזמת ומבצעת

בעצמה

מעסיקה

0

עובדים

הנהלת החברה

אפי קפיטל מנוהלת תוך שימת דגש על הסטנדרטים המקצועיים והגבוהים ביותר,
לצד אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

עידו קינאר

סמנכ"ל הנדסה

אפי שקדי

בעל השליטה, מנכ"ל ויו"ר

עינב כהן

מנהלת שיווק וקשרי לקוחות

רועי סגל

מנכ"ל חברת הביצוע

אלון חבר

משנה למנכ"ל וסמנכ"ל כספים

לימור מסיקה זילברשטיין

עו"ד ויועצת משפטית

אשמח לשמוע עוד על הפרויקטים ולקבוע פגישה

  כתובת: כנרת 5 בני ברק

  טלפון משרדים: 03-6189001

  למשרדי המכירות של החברה: *3363

  שעות פעילות משרדי המכירות: ימים א-ה 10:00-18:00 וימי ו' בין 10:00-13:00

  שעות פעילות שירות הלקוחות: ימים א'-ה' בין השעות 10:00-13:00 ובין 14:00 ל 16:00.

  *כל המידע, התמונות, וההדמיות באתר הינם להמחשה בלבד. את החברה יחייבו מסמכי המכר החתומים בלבד. ט.ל.ח. כל הזכויות שמורות לאפי קפיטל בע”מ 2021