אני מחפש

היזם

 • אפי קפיטל נוסדה בשנת 2006 ובמהרה התברגה בין חברות היזום והבניה המובילות בישראל.

  עם אלפי יחידות דיור ומעל ל-10,000 מ"ר של נדל"ן מניב ברחבי הארץ, מתמחה החברה בהקמתם של מתחמי מגורים ושכונות שלמות, המקנים ללקוחותיה חווית מגורים יחודית. החברה היא אחת מחמש החברות הגדולות ביותר הפועלות במסגרת מחיר למשתכן.

  השילוב בין גודלה ועוצמתה של אפי קפיטל, לבין האיתנות הפיננסית שלה וההקפדה על האיכות והשירות, מעניקים את השקט הנפשי לאלפי לקוחותיה, ולכם, בבואכם לרכוש את הדבר החשוב ביותר: הבית החדש למשפחה שלכם.

 • רמלה

  238 יחידות

 • אשקלון

  454 יחידות

 • קרית גת

  282 יחידות

 • בית שמש

  487 יחידות

 • רכסים

  101 יחידות

 • ראש העין

  276 יחידות

 • אור עקיבא

  348 יחידות

 • חדרה

  640 יחידות

 • קריית מוצקין

  339 יחידות

 • רמת שלמה, ירושלים

  136 יחידות

 • משכנות בראל הינה הזרוע היזמית של קבוצת בראל א.ב. הנדסה ובניה, חברת בניה וייזום ותיקה ויציבה המתמחה בניהול ביצוע וייזום מגוון פרויקטי בנייה ונדל"ן למגורים לרבות בנייה רוויה, מגדלי מגורים, מבנים צמודי קרקע ועוד.

  החברה מנהלת ומבצעת את הפרויקטים שלה באופן מקצועי ואמין, תוך הקפדה על איכות הבנייה, שמירה על בטיחות בעבודה ועמידה בלוחות זמנים ובתקציב. הביצוע המוקפד והאיכותי פרויקט אחר פרויקט בנה לחברה מוניטין חזק ובסיס לקוחות נאמנים.

השכונה

השכונה החדשה של גדרה, הנמצאת במזרחה של העיר עם נוף פתוח לשדות, מתוכננת לפרטי פרטים. יש בה גני ילדים, בתי ספר, פארקים ירוקים ושטחי מסחר. ייחודה של השכונה הוא בבניה הנמוכה שבה. הכוללת בתים פרטיים, מתחמי

דירות גן/גג, ובניה מרקמית. כל אלה מבטיחים איכות חיים ייחודית והנאה מרבית מהמגורים בשכונה, בשילוב עם נגישות תחבורתית גבוהה דרך כביש 7 ,6 ,ו-40

הפרויקט

הפרויקט תוכנן בקפדנות ובמקצועיות על ידי משרד שפייזמן שסל אדריכלים הפועל כבר למעלה מארבעים שנה תוך שיתוף פעולה עם חברות היזמות והבניה מהמובילות במשק.

הפרויקט כולל 18 מגרשים הפרושים ברחבי השכונה, מתוכם 9 מגרשים המשווקים במסגרת מחיר למשתכן בשני מתחמים.

לרשותכם עומד תמהיל מגוון של דירות, הכולל: דירות גן 5,4,3 חדרים, דירות 4 ו-5 חדרים ודופלקסים. לכל הדירות לפחות שני כיווני אוויר, מרפסת וחניה פרטית

הפרויקט מתוכנן להיות מלווה באמצעות בנק דיסקונט או באמצעות כל גוף פיננסי אחר שתבחר החברה.

ההדמיות להמחשה בלבד.

תהליך הרכישה

שלב 1 הגרלה ותוצאותיה

משרד הבינוי והשיכון ערך הגרלה בין הנרשמים לפרויקט מצפה השחר לקביעת מיקומם בסדר בחירת הדירות בהגרלה 763.


משרד הבינוי והשיכון אחראי על שליחת הודעת זכייה לכתובת המייל ו/או SMS ובה פירוט מיקומכם לבחירת הדירה כלומר, מספר הזכייה שלכם.


בשלב זה אין צורך ליצור עמנו קשר, אנו נפנה אליכם באופן יזום.

שלב 2 כנסים: הצגת הפרויקט

הזמנה אישית לכנס המידע תישלח לכתובת המייל כפי שהתקבלה ממשרד הבינוי והשיכון.


מטרת כנס המידע היא לאפשר לכם לקבל את המידע הנחוץ לכם להכרות עם הפרויקט ותהליך הרכישה במסגרת "מחיר למשתכן".


ההגעה לכנס מומלצת- אך היא אינה חובה.

שלב 3 בחירת דירה

מועד בחירת הדירה יתקיים כ-9 ימים ממועד הכנס. זימון למועד זה יתבצע עפ"י סדר הזכייה בכפוף לנהלים של משרד הבינוי והשיכון.


זוהי פגישה אישית שאורכה המקסימלי הינו 45 דקות.


הזמנה אישית למועד זה תישלח לכתובת המייל כפי שהתקבלה ממשרד הבינוי והשיכון. מועד זה הינו קבוע ואינו ניתן לשינוי, זוכה שיבחר שלא להגיע, ייתכן ותאבד זכאותו בפרויקט בכפוף להוראות משרד הבינוי והשיכון.


יש להגיע עם המסמכים הבאים: תעודות זהות, הודעת זכייה מטעם משרד הבינוי והשיכון, אישור זכאות ושיק על סך 2,000 ₪ דמי הרשמה. במידה ותבחרו שלא להמשיך בתהליך רכישת הדירה- דמי ההרשמה לא יוחזרו.


במידה ונבצר מאחד הזוכים להגיע - יש להצטייד בייפוי כח עפ"י נוסח החברה אותו יש להדפיס מהפרק מסמכים וקישורים באתר זה. ללא ייפוי כח זה- לא תתאפשר בחירת דירה.


במידה ומגיע צד שלישי לבחור עבורכם את הדירה- יש להצטייד בייפוי כח נוטריוני , עפ"י נוסח החברה, אותו יש להדפיס מהפרק מסמכים וקישורים באתר זה. ללא ייפוי כח זה- לא תתאפשר בחירת דירה.


לאחר בחירת הדירה ובתום הזמן המוקצב, תתבקשו לחתום על טופס המשריין עבורכם את הדירה עד למועד חתימת החוזה. הבחירה הינה סופית, ואינה ניתנת לשינוי.


במהלך תקופה זו אנו נעדכן באתר הפרויקט את מלאי הדירות הקיים בהתאם לקצב התקדמות הבחירות.

שלב 4 חתימה על חוזה המכר

חתימה על חוזה המכר תתקיים כ-14 ימים קלנדריים לאחר מועד בחירת הדירה.


הזמנה למועד זה תימסר לכם במועד בחירת הדירה ותישלח לכתובת המייל כפי שהתקבלה ממשרד הבינוי והשיכון.


לחתימת החוזה יש להגיע מצוידים בתעודות זהות ושיק עבור שכר טרחת עורך דין.


חתימת החוזה תתבצע בנוכחות שני בני הזוג.


במידה ונבצר מאחד הזוכים להגיע, יש להצטייד בייפוי כח נוטריוני עפ"י נוסח אותו יש להדפיס מהפרק מסמכים וקישורים באתר זה. ללא ייפוי כח זה- לא תתבצע חתימה על החוזה.


מובהר כי חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע"י משרד הבינוי והשיכון, לא יתקבלו השגות או בקשות לשינוי הנוסח ולא יתנהל לגביהם משא ומתן.

מובהר כי חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע"י משרד הבינוי והשיכון, לא יתקבלו השגות או בקשות לשינוי הנוסח ולא יתנהל לגביהם משא ומתן.

הפרויקט

מהו אישור עקרוני?

קבלת האישור העקרוני הכרחית עבורם טרם בחירת הדירה בכדי שתהיו בטוחים כי הבנק יעניק לכם את המימון עבור רכישת הדירה. לרוב, הריביות שמוצגות באישור זה מותנות בלקיחת ההלוואה עד 24 ימים* קלנדריים ולכן אין צורך להתייחס לריביות, אלא רק לאישור העקרוני על גובה המשכנתא בלבד.

האישור העקרוני הוא השלב הראשון בדרך לקבלת משכנתא והוא מהווה מסמך ראשוני באמצעותו אתם לומדים האם הבנק יאפשר לכם לקבל משכנתא ובאילו תנאים לפי מספר קריטריונים: הכנסה, ותק תעסוקתי, ערב מלווה, אחוזי מימון מהנכס הנרכש וכו'

זכרו, כל עוד לא חתמתם על חוזה לרכישת הדירה, הבנק לא מאשר משכנתא ספציפית לפרויקט ולכן יונפק לכם אישור "כללי". רק לאחר שיועבד חוזה הרכישה האישי שלכם, יבדוק הבנק את הנתונים וינפיק את האישורים המתאימים.

מה אחוז המימון המקסימלי אותו ניתן לקבל?

אחוז המימון המקסימלי אותו מאפשר בנק ישראל הינו עד %75 משווי הנכס ביחס לעלותו בשוק החופשי.

במסגרת "מחיר למשתכן" מתאפשר מצב בו אחוז המימון ביחס למחיר הדירה עולה על %75 ובתנאי שהתקיימו שני תנאים:

 • הרוכש העמיד %10 ממחיר הדירה ולא פחות מ- ₪100,000
 • שווי הדירה הנרכשת לא יעלה על ₪1,800,000

במידה והבנק יאשר את אחוז המימון על פי שווי השוק של הדירה, הוא ידרוש טרם ביצוע המשכנתא ביצוע שמאות ע"י שמאי חיצוני שיאשר את שווי השוק. לדוגמה: עבור דירה שמחירה ₪1,000,000 אשר מוערכת ב-₪1,200,000 ניתן לקבל משכנתא של 75% מ-₪1,200,000 = ₪900,000 המהווה %90 ממחיר הדירה בחוזה.

הבנק רשאי לסרב לתת משכנתא ללקוח או לסרב לתת %75 מימון, קבלת משכנתא מתבצעת בהתאם לשיקול דעתו של הבנק ובהתאם לנתוניו האישיים של הרוכש. אנו ממליצים לבצע את הבדיקות שלכם במספר בנקים שונים על מנת לקבל את התנאים הטובים ביותר עבורכם

*** אין לראות במידע זה כייעוץ משפטי ו/או ייעוץ כלכלי ו/או חוות דעת ו/או המלצה מקצועית כלשהי.

פריסת תשלומים

 • 7% - ממחיר הדירה במעמד חתימת החוזה
 • 13% - ממחיר הדירה עד 45 יום ממועד חתימת החוזה (בכפוף להמצאת פנקס שוברים)
 • 70% - ממחיר הדירה בפריסה לינארית של 5 תשלומים שווים (14% ממחיר הדירה כל תשלום)
 • 10% - עד 7 ימים לפני מועד מסירת הדירה

מחירון

המחירון מציג את מחיר הבסיס כולל מע"מ לפני הצמדה למדד תשומות הבנייה

אני מחפש

תכניות